Strona: Grant Podkarpackiego Centrum Innowacji (Nabór Nr 3) / Laboratorium Badawcze Materiałów Sypkich - Politechnika Rzeszowska

Grant Podkarpackiego Centrum Innowacji (Nabór Nr 3)

2022-02-04

Zespół badawczy składający się z pracowników Laboratorium Badawczego Materiałów Sypkich pozyskał grant Podkarpackiego Centrum Innowacji N3_581 pt.:

"Opracowanie innowacyjnego nawozu organiczno-mineralnego na bazie dolomitu oraz odpadów z przemysłu spożywczego i browarniczego",

na kwotę 189 476,00 zł.

Grant będzie realizowany w terminie 04.2022 - 09.2022r., we współpracy z naukowcami z Instytutu Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Rzeszowskiego, Instytutu Technologii Żywności i Żywienia Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Katedry Chemii i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej.

Powrót do listy aktualności